تازه های فناوری

آپدیت اندروید 10 برای گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 سامسونگ؛ آیا منتشر می‌شود؟

دوشنبه, 05 خرداد 1399

بسیاری از دارندگان گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) کنجکاو هستند که آیا گوشی آن‌ها آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهد کرد یا خیر. ما در این مطلب به این سوال پاسخ داده‌ایم.

آیا آپدیت اندروید 10 برای گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) سامسونگ منتشر خواهد شد؟ در ادامه به این پرسش پاسخ می‌دهیم.

گوگل اخیرا آپدیت اندروید 10 را برای سری گوشی‌های پیکسل منتشر کرده و حالا سوال این است که آیا این آپدیت برای گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 نیز منتشر می‌شود یا خیر.

به روز رسانی اندروید 10 برای گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8؟

متاسفانه باید اعلام کنیم که دارندگان دو گوشی مذکور، این آپدیت را دریافت نخواهند کرد. دلیل‌اش ساده است، سامسونگ طبق سیاست کاری‌اش، همیشه دو آپدیت بزرگ برای گوشی‌های پرچمدار و البته گوشی‌های میان رده و ارزان قیمت منتشر می‌کند. شاید کمی ناامید کننده باشد که این شرکت بزرگ، تفاوتی میان خریداران گوشی‌های پرچمدار و ارزان قیمت قائل نمی‌شود اما در هر صورت، سیستم کاری آن‌ها این گونه است. گوشی‌های اس 8، اس 8 پلاس و گلکسی نوت 8 هر سه با اندروید 0.7 نوقا منتشر شدند و دو آپدیت بزرگ دریافت کردند؛ یعنی به روز رسانی به اندروید اوریو و اندروید پای. در نتیجه طبق همان سیاست کاری که بالاتر ذکر کردیم، این گوشی‌ها دو آپدیت بزرگ خود را دریافت کرده‌اند و برای دریافت آپدیت اندروید 10 واجد شرایط نیستند.

آپدیت اندروید 10

اگر از دارندگان گوشی‌های ذکر شده هستید، باید با همان اندروید پای ادامه دهید، مگر اینکه یک گوشی هوشمند گلکسی جدید همانند گلکسی اس 9، نوت 9، گلکسی اس 10 یا گلکسی نوت 10 خریداری کنید و طعم استفاده از اندروید 10 و نسخه 2.0 رابط کاربری سامسونگ وان را بچشید. حتی اگر سامسونگ تصمیم به عرضه آپدیت بزرگ سوم برای گوشی‌های پرچمدارش بگیرد، احتمال اینکه این کار را برای پرچمداران گلکسی اس و نوت سال 2017 انجام دهد، بسیار پایین است.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

Leave a comment